Jak zhubnout břicho po Vánocích? Tři tipy na cviky na břicho

Typicky české Vánoce jsou pro břicho obvykle pohromou. Těch kalorických dobrot, které ohrožují jeho tvar a pevnost! Co však na to myslet už dopředu, a přát si od Ježíška některý z moderních fitness strojů, který to zase rychle napraví?

Při cvičení totiž vydáte více energie, a tak se nemusíte tolik omezovat v jídle. Dáme vám tipy na tři pomocníky, s nimiž jsou cviky na břicho nejen účinné, ale i zábavné:

1. AB Perfect – originální masážní a posilovací stroj na břicho a záda za 1 190 korun: Mezi zákazníky nejoblíbenější. Velmi odolný, pro efektivní domácí cvičení, což uživatelé potvrzují. Zaznamenali jsme například tyto recenze:

Splnil moje očekávání, hned cítím, že posiluji břicho, sedy lehy nejsou pro mě, trápí mě bolesti krční páteře.“

Skvělý nástroj usnadňující sklapovačky. Vyhovuje celé rodině.“

Po deseti dnech – půl hodiny denně – a výsledky jsou super. Nebolí záda jako u sedů lehů.“ (Upozorňujeme, že dle výrobce stačí k viditelnému zlepšení už 5 minut každodenního cvičení.)

2. Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Roller za 430 korun: další dobrá pomůcka pro cviky na břicho, která šetří záda, a navíc je levná. Se stabilním ocelovým rámem a pohodlným polstrováním.

3. Nastavitelná lavice Curved za 1 290 korun: klasický, konstrukčně velmi zdařilý výrobek pro domácí posilování břicha – po Vánocích i kdykoliv během roku, když není čas zajít do fitka.

Novinky

Nejúčinnější cviky na břicho a stehna

Také vás trápí kila navíc na břichu a stehnech? Pak patříte mezi velkou skupinu žen i mužů, kteří chtějí svou postavu vylepšit. Jaké cviky vám pomohou?


Trik pro efektivní zkracovačky

Zkracovačky jsou skvělé pro posílení horní části břišních svalů, často však nadměrně namáhají krční páteř. Poradíme vám, jak tento oblíbený cvik na břicho provádět efektivně.


Další pomocník pro štíhlé břicho - stahovací prádlo

Nejen speciální cviky, ale i stahovací prádlo dokáže zajistit štíhlé břicho. Hlavně v minulosti se dbalo na útlý pas.